Лекторій медико-гігієнічних знань для студентів І курсу

11.19.2013a19 листопада 2013 р.

19 листопада в Педагогічному інституті відбулася зустріч першокурсників з інструктором із санітарної освіти Київського міського Центру здоров’я, Лисак Любов’ю Володимирівною. Темою зустрічі було: «Статеве виховання та здоров’я підлітків. Профілактика ВІЛ/СНІДу та хвороб, що передаються статевим шляхом».
Під час лекції, яка супроводжувалась відеофільмом та презентацією, студенти мали змогу замислитись над причинами і наслідками обговорюваної проблеми, необхідністю дотримання норм і правил поведінки та важливістю ведення здорового способу життя. Адже маємо сумні дані статистики, яка свідчить про те, що число зареєстрованих лише ВІЛ-інфікованих у 2012 році в Україні становить 30127 осіб.
Під час обговорення актуальної проблеми студенти мали змогу індивідуально отримати відповіді на питання, які їх хвилюють.