Круглий стіл "Сучасні форми взаємодії педагогів ДНЗ та сім ї"

11.11.201311 листопада 2013 р.

11 листопада 2013 року заступник директора Педагогічного інституту, професор кафедри педагогіки Машовець М.А., викладач кафедри психології Теплюк А.А. та доцент кафедри дошкільної освіти Карабаєва І.І. разом зі студентами заочної форми навчання, ОКР «Магістр» взяли участь у роботі круглого столу чергового засідання клубу «Психологічний комфорт» на тему: «Сучасні форми взаємодії педагогів ДНЗ та сім’ї», який відбувся у Київському міському будинку вчителя. (програма)
Зустріч виявилась цікавою, насиченою і пізнавальною. Студенти Педагогічного інституту з цікавістю знайомились з корисною для їхньої професійної діяльності літературою та отримали від науковців цінні методичні рекомендації щодо осучаснення педагогічної взаємодії з батьками.

11.11.2013a