Круглий стіл "Костянтин Дмитрович Ушинський: грані життя й професійної творчості"

10.31.2013 231 жовтня 2013 р. - Педагогічний інститут

31 жовтня 2013 року відбувся круглий стіл, присвячений вшануванню пам'яті Костянтина Дмитровича Ушинського.
Засідання круглого столу відкрив директор Педагогічного інституту В.І. Юрченко. Привітавши учасників, він розповів про основні концептуальні ідеї наукової творчості видатного вченого, а також представив оригінали першовидань наукових публікацій К.Д. Ушинського.
Організатори круглого столу – представники активу СНТ Педагогічного інституту – презентували нариси біографії К.Д. Ушинського у вигляді відео-фільму, створеного викладачами й студентами, а також  відтворили різні аспекти наукової творчості  вченого в грунтовних доповідях Катерини Сізоненко, Марічки Берізко, Валентини Бачинської.
Інтерактивна частина круглого столу включала конкурс малюнків студентів за мотивами творів К.Д. Ушинського, а також наукову вікторину, питання якої відображали різноманітні факти з життя й літературної спадщини видатного українського педагога.