«Cучасна вища освіта: диплом чи мрія»

11.01.201329 жовтня 2013 р. - Педагогічний інститут

29 жовтня 2013 року відбувся круглий стіл на тему: «Cучасна вища освіта: диплом чи мрія», організований представниками активу СНТ Педагогічного інституту. У заході взяли активну участь представники СНТ Інституту людини, Гуманітарного інституту та Інституту мистецтв.
Було представлено результати експериментального дослідження особливостей професійної мотивації першокурсників (СНТ Педагогічного інституту), обговорено особливості професійної мотивації студентів різних спеціальностей, а також досвід організації різних наукових, навчально-виховних та соціальних заходів, що проводяться представниками активів СНТ різних Інститутів для студентів-першокурсників. Було переглянуто  фільм англійського науковця Кена Робінсона про проблеми розвивального навчання в зарубіжних країнах, а також обговорено можливості впровадження досвіду зарубіжних країн з організації розвивального навчання в Україні.