Вручення дипломів магістрам Дошкільної і Початкової освіти заочної форми навчання

11.01.201301 листопад 2013 р. - Педагогічний інститут

01 листопада 2013 року в Педагогічному інституті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам Дошкільної  та Початкової освіти заочної форми навчання.
З напутніми словами до магістрів звернулися проректор з науково-методичної та навчальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Жильцов Олексій Борисович  і  директор Педагогічного інституту Юрченко Віктор Іванович. З великим хвилюванням і словами подяки до професорсько-викладацького складу звернулися випускники.
Сповнені гордості і омріяні перспективою подальшого професійного зростання, випускники ще довго не полишали улюблених стін Педагогічного інституту.