28 жовтня 2013 р. - Бульвар І. Лепсе ,46
Віки пливуть над кручами Дніпра |
28 жовтня у студентському гуртожитку за адресою: бульвар І. Лепсе, 46 відбувся літературно- мистецький захід, присв’ячений 70-й річниці визволення Києва та 69-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Студенти читали власні вірші та вірші відомих поетів, присвячені цим знаменним датам, де чітко змалювано героїчний подвиг українського народу, зокрема киян, у визволенні рідної землі. Підсумком заходу став перегляд фільму з серїї фільмів про Велику Вітчизняну Війну «Освобождение», присвячений битві за Дніпро та визволенню Києва. А фінальним акордом стала хвилина мовчання як подяка за мирне небо над головою… |