Голодомор – геноцид 1932-1933р.р.

10.23.2013 23 жовтня 2013р.

23 жовтня студенти І курсу Педагогічного інституту разом зі своїм куратором Петрик Ладою Вікторівною і наставником Гурською Валентиною відвідали  Національний     музей «Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні». У цей день істориками і науковцями, що досліджували проблему Голодомору було презентовано нову виставку «Голодомор очима закордонних країн», представлено історичні факти, фотоматеріали і архівні документи, які свідчать про правдиву, сувору і незагойну рану нашої країни. Також було продемонстровано документальний фільм  «Голодомор – Геноцид  1932-1933р.р. Пам’ятаємо».
Співробітниками музею було запропоновано усім присутнім відчути «смак голоду» від страви, яку коштували люди у роки Голодомору.
Поки існує й існуватиме на землі держава Україна, доти не зникне пам’ять про ці страшні події та людей, що полягли в ті голодні і холодні часи.