"Творчий вихователь – творча дитина"

10.25.201325 жовтня 2013 р - Педагогічний музей України

25 жовтня 2013 року викладачі кафедри педагогіки (Антипін Є.Б., викладач, Венгловська О.А., ст. викладач, І.М. Новик, викладач) та кафедри дошкільної освіти (С.В. Чередніченко, викладач), студенти спеціальності "Дошкільна освіта" взяли участь у відкритті виставки та роботі круглого столу "Творчий вихователь – творча дитина", які відбулись в експозиційному залі Педагогічного музею України.
У перебігу круглого столу обговорювались такі ключові проблеми як науково-методичне забезпечення системи дошкільної освіти (О.Д. Рейпольська, завідувач лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України); тенденції розвитку інноваційних моделей дошкільних навчальних закладів на Київщині в незалежній Україні (О.А. Венгловська, ст. викладач кафедри педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка), виховання у дітей дошкільного віку інтересу до книги  (М.Й. Шмульська, вихователь-методист ДНЗ № 387 Шевченківського району м. Києва).
На виставці представлено перспективний досвід дошкільних навчальних закладів м. Києва (ШДС І ступеня імені Софії Русової, ШДС І ступеня "Веселка" імені Тимофія Лубенця, ШДС І ступеня "Ягідка", ДНЗ № 141, ДНЗ № 509, ДНЗ № 63, ДНЗ № 193, ДНЗ № 481, ДНЗ № 693 "Волошка", НВК "Ромашка"). Відрадним є той факт, що випускниці Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка презентували цікавий досвід дошкільних навчальних закладів м. Києва з формування творчих здібностей у дітей дошкільного віку (Никоненко Людмила Петрівна, вихователь навчально-виховного комплексу "Ромашка", Шутяк Тетяна Іванівна, методист науково-методичного центру Управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації.).