Квест “Видатні педагоги й психологи”

10.11.201311 жовтня 2013 р.- Квест "Видатні педагоги та психологи"

11 жовтня 2013 року на базі Педагогічного інституту відбувся студентський квест “Видатні педагоги  й психологи”. Cтуденти виконували різноманітні завдання: пригадували основні наукові твори видатних українських і зарубіжних педагогів і психологів, змагалися у знанні сучасної психолого-педагогічної термінології, складали наукові “пазли” тощо.

У основу проведення квесту було покладено ідею гармонійного інтелектуального й фізичного розвитку молоді. Тому у випадку “провалу” кожного інтелектуального завдання учасники квесту виконували різні фізичні вправи (біг, присідання, стрибки). По завершенні квесту рахунок між командами студентів спеціальностей “Дошкільна освіта” і “Початкова освіта” був рівним: обидві команди набрали по 35 квестових балів. За результатами додаткового конкурсу перемогу виборола команда студентів спеціальності  “Початкова освіта”. Вітаємо учасників квесту!