Конкурс квіткових композицій «Серце віддане дітям»

04.10.2013a 04 жовтня 2013 р. - Конкурс квіткових композицій

Традиційно в Педагогічному інституті проходить конкурс-демонстрація квіткових композицій. Ось і цього разу академічні групи презентували квіткові композиції зроблені власноруч.

Тематика осінніх виробів була такою:

-    «Вчителько моя, зоре світова»;

-    «Осіння фантазія»;

-    «Я торкаюсь до майбутнього. Я вчу»;

Головна мета конкурсу:

-  виявлення та залучення студентів, що мають творчий нахил до флористики;

-  активізація культурного життя молоді та зміцнення дружніх зв’язків між студентами Інституту;

-  розвиток естетичних ідеалів.

На виставці були представлені оригінальні, естетично оформлені композиції квітів. Фантазія студентів виявилась безмежною. Чого тільки не було представлено на святі! Конкурсанти здивували присутніх та суддів своєю винахідливістю, оригінальністю, майстерністю, різноманітністю барв, стилів виконання.

Переможці конкурсу поетичних творів «Слово про вчителя» презентуючи композиції, зачитували власні вірші. Гран-прі отримала група Доб-1-12-4.0д, яка представила справжній барвистий феєрверк краси, під назвою «Освітянська куля».

Конкурс був присвячений Дню працівників освіти, тому барвисті квіткові композиції, представлені студентами, створили хороший настрій усім працівникам інституту напередодні їхнього професійного свята.