Методичний семінар кураторів академічних груп

10.09.2013b10 вересня 2013 року відбувся методичний семінар кураторів академічних груп Педагогічного інституту. Директор Педагогічного інституту Юрченко Віктор Іванович, який був присутній на семінарі зосередив увагу на головних проблемах у роботі зі студентами, зокрема на психологічній адаптації першокурсників до навчання в Університеті, окреслив перспективи подальшої співпраці професорсько- викладацького колективу зі студентами та забезпеченні студентів житлом.

Керівник Відділу виховних технологій О.В. Лобода ознайомила присутніх з основними напрямами організаційної, соціально-гуманітарної та виховної роботи на 2013-2014р.р. Загалом семінар дав змогу наставникам студенства обнінятися корисним досвідом та намітити подальші віхи своєї роботи.
10.09.2013a 10.09.2013c