ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ НА ТЛІ ЕПОХ

05 24 2018 124 травня 2018 року

English version

24 травня 2018 року у рамках Фестивалю науки на базі Педагогічного музею України відбулася сесія історико-педагогічних студій «Василь Сухомлинський на тлі епох». У засіданні взяли участь наукові співробітники Педагогічного музею України, професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, студенти-студійці спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта».

У ході засідання наукової сесії учасники обговорювали життєздатність педагогіки Василя Сухомлинського та її суголосність ідеям Нової української школи, особливості реалізації закладами дошкільної та загальної середньої освіти прогресивних здобутків педагога. Особливий інтерес учасники проявили до демонстраційної платформи авторських дидактичних ігор за змістом оповідань Василя Сухомлинського, що були розроблені студентами спеціальності «Дошкільна освіта».

Квінтесенцією теоретико-практичної спадщини Василя Сухомлинського були питання морального виховання учнів. Ці питання знайшли відображення у виступах студентів-студійців – Світлани Гармаш, Інни Левківської, які презентували результати власних історико-педагогічних розвідок.

Родзинкою зібрання стало читання студентами спеціальності «Початкова освіта» Гнатюк Ольгою, Кротовим Євгенієм творів Василя Сухомлинського та проведення Франковою Анастасією рефлексії «Образ матері через призму квіткової палітри».

По завершенню засідання Бондаренко Вікторія Володимирівна, науковий співробітник Педагогічного музею України, ознайомила учасників наукової сесії історико-педагогічних студій з матеріалами виставки, присвяченої творчості педагога.

Бажаємо усім учасникам зібрання подальших наукових звершень!