Інформація про воркшоп 16-17 травня 2018 року в Сілезькому Університеті в Катовіце (Чешин, Польща)

05 16 2018 116-17 травня 2018 року

English version

В рамках проекту №21720008 «Компетенції викладачів вищої школи в добу змін» за фінансування Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Нідерландів 16-17 травня 2018 року відбувся науковий семінар - майстерня в Чешині (Сілезький Університет в Катовіце, Польща) за участю представників усіх дослідницьких команд країн-партнерів: України, Польщі, Словаччини, Чехії. В роботі семінару - майстерні взяли участь представники дослідницької групи Київського університету імені Бориса Грінченка: викладачі кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту: завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Хоружа Л.Л., та Мельниченко О.В., кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри; Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін факультету Інформаційних технологій та управління. Вони виступили з презентаціями за результатами дослідження та взяли участь у обговоренні методологічних підходів дослідження, результатів діагностики компетенцій викладачів вищої школи, проведеної у країнах партнерах. Під час обміну думками було скоординовано подальший план проведення дослідження, узгоджено спільні дії щодо розробки спільних рекомендацій по стандартизації діяльності викладачів вищої школи, а також визначено кроки з популяризації результатів проекту.

Докладно з  інформацією по проекту можна ознайомитись за посиланням: http://histecc.kubg.edu.ua