Студентський науковий семінар «Start-up-проект як результат науково-дослідної діяльності сучасного студента»

17 05 2018 0117 травня 2018 року

Englsih version

17 травня 2018 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено  студентський науковий семінар «Start-up-проект як результат науково-дослідної діяльності сучасного студента».

Метою семінару було ознайомлення студентів із особливостями створення startup-ів для підготовки майбутніх учителів початкової школи до реалізації концепції «Нова українська школа».

Під час семінару переможці ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентки Міщенко Ольга та Друць Ірина представили свої Start-up – проекти. Переможниця Всеукраїнської студентської олімпіади Литвин Альона провела з учасниками семінару фрагмент уроку української мови в 1 класі. Студентки Груша Ірина та Гулько Анастасія презентували настільні дидактичні ігри для застосування в адаптаційно-ігровому циклі початкової освіти.

Координатори заходу: викладачі кафедри початкової освіти І.Г. Сухопара та Н.О. Семеній.