23 квітня 2018 року
23 квітня 2018 року відбулось розширене засідання кафедр Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, на якому було розглянуто результати дисертаційного дослідження викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Руднік Юлії Вікторівни за темою «Підготовка вчителів початкової школи до застосування інноваційних технологій навчання іноземних мов» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
Вітаємо шановну Юлію Вікторівну Руднік з успішним передзахистом дисертаційного дослідження! Бажаємо подальших успіхів!