Модеративний семінар «Інтегроване навчання: від стратегії до тактики»

29 03 18 129 березня 2018 року

English version

29 березня 2018 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено модеративний семінар «Інтегроване навчання: від стратегії до тактики» для педагогічних працівників м. Києва.

Мета семінару – опрацювання методичних засад інтегрованого навчання в інтерактивній формі; аналіз програм інтегрованого навчання у межах проекту Нова українська школа та всеукраїнського експерименту Університету Грінченка «Початкова школа: освіта для життя»; створення учасниками концептуальних карт інтегрованих днів та моделей інтегрованих видів діяльності учнів на уроці / занятті .

Модератори: Бондаренко Г.Л., завідувач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент; Ліннік О.О. – професор кафедри початкової освіти, доктор педагогічних наук; Нечипоренко К.П. – старший викладач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук.