«Сім секретів здорових стосунків з дітьми»

04 24 2018 124 березня 2018 року

English version

24 березня 2018 року співробітники кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка провели перше тренінгове заняття «Сім секретів здорових стосунків з дітьми» із серії семінарів-практикумів «Лепбук професійного успіху» для педагогічних працівників ЗДО м. Києва.

Учасники тренінгу ознайомилися з особливостями організації спілкування з дітьми «покоління Z»; розкрили вплив іміджу батьків та вихователів на емоційний та фізіологічний стан дитини; визначили правила встановлення рівноваги між інтелектуальним та емоційним навантаженням дитини тощо. Мотиваційним гаслом до самостійного опрацювання запропонованого викладачами педагогічного «портфоліо»  (відео, електронні книги, тематичні статті) став перефраз Григорія Сковороди «Жити, як вчити».

Модератори тренінгу: Бєлєнька Г. В., Половіна О.А., Мельник Н. І., Кондратець І. В.

Графік та умови проведення наступних тренінгів див. тут