Зустріч із студентами випускних груп спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» Університетського коледжу

02 28 2018 128 лютого 2018 року

English version

28 лютого 2018 року відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася зустріч зі студентами випускних курсів  спеціальностей  «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» Університетського коледжу.

Під час  зустрічі Котенко О.В. – директор Педагогічного інституту, розповіла студентам коледжу про особливості вступної компанії у 2018 році на спеціальності «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» першого освітнього рівня (бакалаврський). Бєлєнька Г.В. – завідувач кафедри дошкільної освіти та Бондаренко Г.Л. – завідувач кафедри початкової освіти, ознайомили із  перевагами  освітнього процесу, технологіями навчання, позааудиторною діяльністю студентів в інституті. Загладько Т. – студентка 6 курсу другого освітнього рівня (магістерський)  спеціальності «Початкова освіта»  повідомила про особливості навчання в Педагогічному інституті, родзинками дозвіллєвої діяльності тощо.