28 лютого 2018 року
28 лютого 2018 року відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася зустріч зі студентами випускних курсів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» Університетського коледжу.
Під час зустрічі Котенко О.В. – директор Педагогічного інституту, розповіла студентам коледжу про особливості вступної компанії у 2018 році на спеціальності «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» першого освітнього рівня (бакалаврський). Бєлєнька Г.В. – завідувач кафедри дошкільної освіти та Бондаренко Г.Л. – завідувач кафедри початкової освіти, ознайомили із перевагами освітнього процесу, технологіями навчання, позааудиторною діяльністю студентів в інституті. Загладько Т. – студентка 6 курсу другого освітнього рівня (магістерський) спеціальності «Початкова освіта» повідомила про особливості навчання в Педагогічному інституті, родзинками дозвіллєвої діяльності тощо.