І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

02 13 2018 holovna12-13 лютого 2018 року

12-13 лютого 2018 року відбувся  І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки, у якій брали участь студенти 2-3 курсів  Інституту філології; факультету інформаційних технологій та управління;  факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту; Інституту мистецтв. Запропоновані студентам завдання містили тестову складову  та творче завдання.

За результатами проведеного І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки переможцями стали:

І  місце - Панасюк Ольга Леонідівна, студентка 3 курсу навчання факультету інформаційних технологій та управління;

ІІ місце - Артеменко Інна Ігорівна,  студентка 2 курсу навчання  Інститут філології;

ІІІ місце - Костик Аліна Олександрівна, студентка 2 курсу навчання  Інститут філології.

Вітаємо переможців!

02 13 2018 olimpiada