МЕТОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

01 12 2017 metod zystric10 та 12 січня 2018 року

English version

10 та 12 січня 2018 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серія методичних зустрічей у контексті реалізації концепції «Нова українська школа» та нової освітньої стратегії підготовки педагогів, а саме:

• Освітній практикум «Інтеграція в початковій школі: від стратегії до тактики»;
  • Модеративний семінар «Конструювання програм підготовки майбутніх педагогів на основі міждисциплінарних досліджень».

Під час методичних зустрічей викладачі Інституту візуалізовували та аналізували образи інтеграції; колективно створювали інтелектуальні карти інтегрованого вивчення теми за вибором та творчого проектування; удосконалювали уміння щодо формулювання ключових та проблемних запитань до інтегрованих тем; розробляли план реалізації теми з опорою на зразок; конструювали програми підготовки майбутніх педагогів на основі міждисциплінарних досліджень. Дружня атмосфера сприяла позитивному настрою, активності та творчості.
Модератори тренінгів: Котенко О. В. – директор Педагогічного інституту, Бєлєнька Г. В. – завідувач кафедри дошкільної освіти, Бондаренко Г. Л. – завідувач кафедри початкової освіти, Ліннік О. О. – професор кафедри початкової освіти, Нечипоренко К. П. – старший викладач кафедри початкової освіти.