Тренінги для учасників Всеукраїнського експерименту «Початкова школа: освіта для життя»

08 29 2017 training28-29 серпня 2017 року

English version

28 – 29 серпня 2017 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка проведено серію тренінгів із впровадження  Всеукраїнського експерименту «Початкова школа: освіта для життя», в якому взяло участь 65 учителів  початкових шкіл загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Мета тренінгів – ознайомити учасників експерименту з навчальною програмою для 1 класу «Початкова школа: освіта для життя» у формі методичного конструктора, інтегрованим зошитом-посібником для учнів № 1 «Я – школяр,  я – школярка», особливостями організації освітнього процесу в умовах інтегрованого тематично-проектного навчання,  підвищити рівень сформованості комунікативної компетентності педагогічних працівників, сприяти професійно-особистісному зростанню.

Тренінги проводили: доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти О. О. Ліннік; кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Н. В. Вишнівська; психологи НМЦ практичної психології і соціальної роботи С. В. Олексенко та О. А. Хоменко.