«Формування самостійних навичок пошуку літератури в умовах бібліотеки»

05.25.201725 травня 2017 року

В рамках постійної творчої та педагогічної співпраці 25 травня 2017 року в бібліотеці імені В. Маяковського зі студентами групи ДОб-1-15-4.0д  були проведені виховна година на тему «Бібліотека крізь століття» та семінар-практикум із галузевої бібліографії «Формування самостійних навичок пошуку літератури в умовах бібліотеки».

Студенти разом із куратором Юлією Олександрівною Волинець занурилися   в історію виникнення та розвитку бібліотек, прослухали міні-лекцію про те, як користуватись різними видами бібліотечних каталогів, а також мали змогу пройти квест «У пошуках бібліотечних скарбів».

Висловлюємо щиру подяку завідувачу бібліотеки Світлані Анатоліївні Коробковій та дружньому й щирому колективу!