Відкрите семінарське заняття на тему: «Сутність проблеми обдарованості» з дисципліни «Робота з обдарованими дітьми в родинному середовищі»

05 23 2017 academia23 травня 2017 року

23 травня 2017 року в Дошкільній академії «УНІКум» (Інститут обдарованої дитини) старшим викладачем кафедри педагогіки та психології Карнауховою А.В. було проведено відкрите семінарське заняття на тему: «Сутність проблеми обдарованості» з дисципліни «Робота з обдарованими дітьми в родинному середовищі» зі студентами 4 курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта» (група ДОб-1-15-2.0д).

Студенти познайомилися з умовами організації різних видів творчої діяльності – Лего-конструювання, ігор з піском, художньої, театральної та арт-терапії. Переживаючи яскраві емоції, мали можливість творити разом з дітьми раннього і старшого дошкільного віку та переконатися у важливості й значущості ігрової діяльності.