Відлуння Книжкового арсеналу

05.19.201719 травня 2017 року

Яскрава книжкова виставка, що відбулася в Мистецькому арсеналі  17-21 травня 2017 року, привернула увагу багатьох грінченківців.

Однак, найбільше пощастило Педагогічному інституту – Книжковий арсенал завітав у гості до студентів. Ольга Рєпіна, сучасна письменниця,  одна із учасниць події, презентувала нову книгу «Світло не у моєму вікні», в якій піднімаються непрості питання виховання дітей із асоціальних сімей, проблеми професійного вибору та готовності до взаємодії з дітьми з таких сімей, психолого-педагогічного клімату в навчальному закладі. Глибинні філософські теми розкриваються неквапом, помітити їх можна під час вдумливого читання. Історія, подана в книзі, викликала неоднозначні відгуки студентів, однак, нікого не залишила байдужими.

Після розмови  відбулася автограф-сесія.