16-20 травня 2017 року
16-20 травня 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка".
За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади перемогу у номінаціїї «За краще представлення виховного проекту» здобула Панасюк Ольга, студентка ІІ курсу Факультету інформаційних технологій та управління (спеціальність "Математика"). Підготовку до олімпіади здійснювали В.В. Желанова, д.п.н., доцента, професор кафедри теорії та історії педагогіки та Л.Ю. Петрухан-Щербакова, викладач кафедри теорії та історії педагогіки. Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!