Вітаємо Панасюк Ольгу з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка" у номінаціїї "За краще представлення виховного проекту"

05 20 2017 116-20 травня 2017 року

16-20 травня 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка".

За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади перемогу у номінаціїї «За краще представлення виховного проекту» здобула Панасюк Ольга, студентка ІІ курсу Факультету інформаційних технологій та управління (спеціальність "Математика"). Підготовку до олімпіади здійснювали В.В. Желанова, д.п.н., доцента, професор кафедри теорії та історії педагогіки та Л.Ю. Петрухан-Щербакова, викладач кафедри теорії та історії педагогіки. Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

05 20 2017 205 20 2017 3