10 травня 2017 року
10 травня 2017 року у Педагогічному інституті відбулося тренінгове заняття «How to teach kids» за участі студентів І та IV курсів (напрям підготовки «Дошкільна освіта»). Пропонований тренінг передбачав вирішення студентами креативних завдань, нестандартних ситуацій, розвиток творчості, застосування як традиційних, так і альтернативних методів навчання іноземної мови дітей дошкільного віку.
Практичне заняття у формі тренінгу пройшло цікаво й емоційно, студенти мали змогу відчути себе у ролі вчителів, моделюючи різні етапи заняття англійської мови. Модератор заходу: О. В. Лобода, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання.