10 травня 2017 року
10 травня 2017 року відбулась відкрита лекція старшого викладача кафедри дошкільної освіти, кандидата педагогічних наук Вертугіної Валентини Миколаївни з дисципліни "Основи природознавства з методикою" для студентів ІІІ курсу заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. Тема лекції " Методи опосередкованого ознайомлення дошкільників з природою ".
На відкритій лекції були присутні представники адміністрації та викладачі кафедри дошкільної освіти.