Виставка-презентація авторських робіт Задніпряного Г.Т.

04 24 2017 zadnipran 121 квітня 2017 року

В Музеї українського побуту відбулася виставка-презентація авторських робіт художника, старшого викладача Інституту мистецтв Задніпряного Геннадія Трохимовича.

Студенти, викладачі, гості музею ознайомилися з життєвим і творчим шляхом київського художника-графіка.

В 1995 році Геннадій Трохимович прийшов працювати в теперішній Київський університет імені Бориса Грінченка. Вже багато років художник передає свій досвід, знання й уміння молодому поколінню.

Різноманітна художня спадщина Геннадія Задніпряного включає в себе величезну кількість робіт: твори олійного й акварельного живопису, ілюстрації до дитячих та дорослих книг, художнє оформлення навчальної та технічної літератури, етюди, замальовки, проспекти, буклети, плакати, шаржі, екслібриси (книжкові знаки).

Окремим напрямом творчої діяльності митця є розробка марок і конвертів, які вже розлетілися по всьому світу. Саме художнику Задніпряному належать філателічні портрети таких видатних осіб – Б. Грінченка, М. Драгоманова, Б. Хмельницького, Митрополита А. Шептицького, О. Теліги, М. Саксаганського, Г. Хоткевича, М. Волошина, А. Сови, В. Земляка та інших.

Сьогодні роботи художника-майстра Задніпряного Геннадія Трохимовича – це безцінний скарб в культурно-мистецькій спадщині України.