Свято-квест «Як Марусині іграшки Миколая шукали»

12.16.2016 copy16 грудня 2016 року

Традиції – це завжди добре. Спільні традиції – це просто чудово! А спільні святкові традиції – це море позитиву, гарного настрою та творчого піднесення!

Ось чому напередодні дня Святого Миколая – 16 грудня 2016 року – студенти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з бібліотекою ім. В.Маяковського провели свято-квест для школярів Русанівки – «Як Марусині іграшки Миколая шукали». Діти із захопленням спостерігали за пригодами Ляльки, Киці, Котика та Зайчика, допомагали їм виконувати завдання від пані Зими та шукати Святого Миколая. Всі радо відгадували загадки, танцювали, шукали підказки в лабіринті і досягли своєї мети – допомогли Миколаю завітати до дівчинки Марусі та зустрітися із маленькими гостями свята.

Діти, довівши усім свою кмітливість і ввічливість, отримали від Святого Миколая солодкі подарунки та розмальовки.

Ми щиро вдячні колективу бібліотеки ім. В. Маяковського за постійну щиру і творчу співпрацю! А також 3-В класу спеціалізованої школи № 137 м. Києва та класному керівнику Соловйовій Ніні Федорівні за слухняних та розумних дітей!

З днем Святого Миколая!