«Стан та перспективи розвитку освіти в Польші» за участю доктора Цецилії Лангер та доктора Анни Пекалі

Holovne photo03 жовтня 2016 року

Завантажити у pdf форматі

03 жовтня 2016 р. у Педагогічному інституті відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку освіти в Польщі»  за участі докторів Цецилії Лангер та Анни Пекалі (факультет Дошкільної і початкової освіти інституту педагогіки, Академії ім. Яна Длугоша, міста Ченстохова, Польша), представників професорсько-викладацького складу та студентів Педагогічного інституту.

Учасники заходу обговорили можливості обміну досвідом з питань організації освітнього процесу у ВНЗ. Для гостей було організовано екскурсію Педагогічним інститутом, зокрема представлено експозицію Музею українського побуту. Польські колеги ознайомилися з  особливостями організації художньо-естетичного напряму роботи ДНЗ№ 518.