Всеукраїнський День дошкілля в Педагогічному інституті

09 27 2016 127 вересня 2016 року

Щороку, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабине літо, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято, яке єднає дошкільників усіх поколінь в єдину родину.

27 вересня 2016 р. Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка гостино відчинив двері, запрошуючи всіх бажаючих на святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.

Професорсько-викладацький склад Інституту, магістри 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта», студенти 1-4 курсів напряму підготовки «Дошкільна освіта» радо вітали в актовій залі дошкільників різних поколінь – випускників спеціальності, для яких професія стала справою життя. Вихователі, управлінці, викладачі, науковці, редактори  фахових видань – усіх об’єднала подорож тривалістю у життя – подорож у країну Дитинства. Окрасою свята стали виступи хору хлопчиків "Соколята" СШ №182 м. Києва, Заслуженого діяча мистецтв Вікторії Касьянової, лауреата міжнародної мистецької премії імені С. С. Гулака-Артемовського Валентина Касьянова та ансамблю «New Song», Заслуженого артиста України Віктора Тетері, а також студентів Педагогічного інституту. А найбурхливіші оплески отримав наймолодший артист Едуард Порядченко – декламатор  українських гуморесок...