Засідання міжкафедральних демонстраційних студій «Наукова робота очима студентів»

13 05 16 nauka stud 113 травня 2016 року

13 травня 2016 року в Педагогічному інституті відбулось засідання міжкафедральних демонстраційних студій «Наукова робота очима студентів» (модератори: Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології,  Гріньова О.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри, Куземко Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри.

Під час заходу студенти – переможці конкурсів студентських наукових робіт поділилися власним досвідом наукової діяльності в Університеті зі студентами 2 курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Учасники обговорювали можливості розробки спільних проектів та презентації їх на наукових конкурсах. Атмосфера заходу сприяла зацікавленню студентів молодших курсів позанавчальною науковою роботою.

У презентаційних студіях відбувся Міжнародний конкурс студентських робіт "Презентація уроку". У конкурсі взяли участь студенти Інституту педагогіки і психології Казахського національного педагогічного університету імені Абая. Студенти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка презентували кращі психолого-педагогічні розробки презентаційних матеріалів до уроків у загальноосвітній школі.