Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи».

11 05 16 internet conf 111 травня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

11 травня 2016 року студенти-магістранти Педагогічного інституту спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи».

Від Київського університету імені Бориса Грінченка до організаційного комітету конференції увійшли:  Г.І. Іванюк  – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології; С.М. Мартиненко  – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту.

Учасники конференції обговорювали у форумі різні підходи до розвитку особистості молодшого школяра, що ґрунтуються на сучасних освітніх концепціях і потребах практики. Значний інтерес у студентів та професорського-викладацького складу кафедр викликали питання з:

-       сучасних проблем навчання, виховання та розвитку учнів початкової школи;

-       історії освіти: ретроспективний погляд на інновації в навчально-виховному процесі початкової школи;

-       теоретичних та методичних основ розвитку інноваційних процесів в освітньому середовищі початкової школи;

-       психолого-педагогічних та соціальних умов формування особистості молодшого школяра в гірському середовищі;

-       компетентнісного підходу до організації навчально-виховного процесу початкової школи;

-       дитячий садок-школа: актуальні проблеми наступності в національній та європейській освіті;

-       особливостей організації інклюзивної освіти з учнями молодшого шкільного віку;

-       діагностичних методик вивчення особистості молодшого школяра;

-       актуальних проблем фахової підготовки майбутніх учителів початкової школи.

Підсумки конференції підведено у форматі диспуту за участю студентів і професорсько-викладацького складу кафедр: педагогіки та психології, початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін.

Бажаємо учасникам конференції подальших наукових звершень!