Виставка до Великодніх свят

04 26 2016 vistavka26 квітня 2016 року

26 квітня 2016 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкриття виставки творчих доробок науково-методичного центру практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» та авторських вишитих картин Тамари Сергіївни Прошкуратової.
Виставку відкривали Ректор В. О. Огнев’юк і Т. С. Прошкуратова - Герой України, завідувач Центру.
Відвідувачі виставки із захопленням слухали розповідь Тамари Сергіївни про талановитих студентів та їх уміння поповнювати власне дидактичне портфоліо. Представлені роботи засвідчили майстерність, творчість та креативність майбутніх педагогів.
Маленькі Марійка та Терезочка Прошкуратові, наймолодші гріночки, із задоволенням приєдналися до демонстрації посібників та іграшок і допомагали бабусі декламувати вірш.