Вітаємо співробітників кафедри іноземних мов і методик їх навчання із членством в IATEFL Ukraine.

22 04 16 IETEFL  22 квітня 2016 року

Завантажити версію у pdf форматі

Лист про підтвердження членства у IATEFL Ukraineа

Вітаємо співробітників кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Університету Грінченка із членством в IATEFL Ukraine.

Цього року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання стали членами Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL) в Україні.

IATEFL була створена 17 березня 1967 року. Членами цієї організації є  більш ніж 4000 вчителів  англійської мови по всьому  світу.

IATEFL (Міжнародна асоціація вчителів англійської мови як іноземної)  є добровільною, неурядовою організацією, метою якої є об'єднання всіх учасників освітнього процесу  у навчанні іноземних мов - вчителів ЗНЗ, ВНЗ, науковців.

Місія асоціації: "Об'єднання, допомога у розробці та підтримка у викладанні англійської мови фахівцями по всьому світу".