Зустріч з представниками МБО «Партнерство «Кожній дитині»

04 14 2016 pedagogical family14 квітня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

14 квітня у межах проведення практики зі спеціалізації "Сімейний педагог" студентів груп ПОб-1-12-4.0д, ПОб-2-12-4.0д, ПОб-3-12-4.0д ІV курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» денної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта» відбулася зустріч з представниками МБО «Партнерство «Кожній дитині», які провели дуже насичений день практики наших студентів:
загальну презентацію досвіду роботи МБО «Партнерство «Кожній дитині», майстер-класи
«Модель оцінки потреб дитини та її сім’ї» та «Створюємо країну гідності разом». Студенти були у захваті від проведення практики у такому форматі та висловили позитивні відгуки щодо змісту майстер-класів, які допомогли смтудентам поглянути на важливі проблеми з інших ракурсів та висловили слова вдячності організаторам заходу Павлик Ользі, Носачу Ігорю, Пєтушковій Ларисі, Сидорчук Марині, Снісаренко Каті.