Долучення до витоків історії

04 14 2016 museum kids 114 квітня 2016 року

Завантажити у pdf форматі

Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка завжди відритий до співпраці з різними соціальними інститутами, закладами культури та освіти міста Києва. Важливим кроком у цій співпраці є проведення екскурсій в Музеї українського побуту.

14 квітня 2016 року Музей гостинно зустрічав учнів та класного керівника 3-А класу спеціалізованої школи № 137. Для дітей була проведена захоплююча екскурсія сторінками минулого нашого народу – кожен мав можливість доторкнутися до своєї історії, потримати в руках деякі експонати, приміряти на себе чудові вишиванки, корсети та віночки.

Ми щиро вдячні класному керівнику – Мар’яненко О.М. – та батькам наших гостей за патріотичне виховання сучасної молоді, а адміністрації школи – за творчу співпрацю.