Курси англійської мови для науково-професорського складу Педагогічного інституту та Інституту мистецтв

04_01_2016_english_lessons01 березня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

З 01 березня 2016 року, в рамках проведення року англійської мови в Україні, розпочали роботу курси з вивчення англійської мови для науково-педагогічних працівників Педагогічного інституту та Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Курси організовано за ініціативи кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту. Заняття з викладачами два рази на тиждень проводять досвідчені викладачі: Н.В. Кошарна, Л.В. Петрик, І.П. Сінельник. Заняття багаті на усі види іншомовленнєвої діяльності, а комунікативні завдання дозволяють систематизувати попередньо набуті та практично застосовувати отримані знання, уміння, навички. Наразі курси відвідують майже 50 викладачів, які відзначають не лише ефективність пропонованих форм навчання, а й позитивний психологічний мікроклімат. Різноманітні та добре структуровані заняття особливо мотивують викладачів, сповнюють упевненості у власних силах та розвивають самостійність у вивченні іноземної мови. Бажаємо нашим викладачам наснаги, сумлінності та терпіння на складному, проте цікавому шляху опанування англійською мовою.

Welcome to cooperation!!!

With best regards, Foreign Languages and Methodology Department