Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі “Початкова освіта”

Вітаємо студентку четвертого курсу Педагогічного інституту, спеціальності "Початкова освіта" (група ПОб-3-14-2.0д) Ольгу Топольницьку (науковий керівник - кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології О.О. Музика) з ІІІ місцем  у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі “Початкова освіта”, який проходив 24-25 березня 2016 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка (м. Дрогобич Львівської обл.)

З матеріалами конкурсної роботи О. Топольницької за результати лонгітюдних досліджень "Психологічних особливостей оцінювання навчальних досягнень першокласників на уроках англійської мови" можна ознайомитися на сторінці кафедри педагогіки та психології.

topolnitska 03 24 2016

Також вітаємо студентку IV курсу Педагогічного інституту спеціальності "Початкова освіта" (група ПОб - 3-12-4.0д) Катерину Сізоненко (науковий керівник - завідувач кафедрою іноземних мов і методик їх навчання, кандидат педагогічних наук, доцент О.В. Котенко), яка  успішно презентувала основні положення свого дослідження та нагороджена  Грамотою за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі “Початкова освіта”.