Урочисте вручення дипломів випускникам заочної форми навчання

vypusk_zaochne_201618 березня 2016 року

Завантажити у pdf форматі

18 березня 2016 року у Педагогічному інституті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам заочної форми навчання ОКР «бакалавр» за напрямами підготовки «Дошкільна освіта»  і «Початкова освіта». Вперше відбувся випуск студентів ОКР «спеціаліст» спеціальності «Початкова освіта», які здобували в нашому Університеті другу вищу освіту.
З вітальним словом до випускників звернулися директор Інституту – Віктор Іванович Юрченко, заступники директора та завідувачі кафедр. Вчорашні студенти з вдячністю і повагою подякували  професорсько-викладацькому колективу та всім співробітникам Інституту за науку, за щирість, відкритість, толерантність і чуйність. Вони запевнили, що все набуте в Інституті, будуть впроваджувати у власному житті та професійній діяльності.
В залі були присутні близькі і рідні студентів-випускників, які радо ділили з ними щасливі моменти свята.
Щиро вітаємо випускників!
Бажаємо наснаги, творчих злетів та успіхів у професійному та особистому житті!
Не зупиняйтеся на досягнутому!