Засідання студентського наукового гуртка «Медіашкола майбутнього вчителя» від 15.03.2015

15.03.16   15 березня 2015 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

15 березня 2016 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Медіашкола сучасного вчителя» (керівник: Л. В. Петрик, викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання). Відповідно до плану роботи на обговорення було винесено тему: «Аудіо- медіатексти як дидактичний засіб навчання іноземних мов».

Упродовж засідання студенти створювали власні аудіо підкасти, які сприяють розвитку іншомовленнєвих умінь молодших школярів.

Під час роботи з підкастами було обговорено переваги застосування аудіо та медіатекстів у навчанні іноземних мов. Медіа такого типу надають можливість вчителю перетворювати текст у мовлення, розробляти власні тексти для аудіювання, вправи для удосконалення інтонаційного оформлення мовлення молодших школярів.

Засідання наукового гуртка «Медіашкола сучасного вчителя» відбуваються раз на місяць. За додатковою інформацією звертайтесь на кафедру іноземних мов і методик їх навчання.