У Педагогічному інституті розпочали роботу експертні комісії з проведення чергової акредитаційної експертизи

03.16.201616 березня 2016 року

Завантажити у pdf форматі

16 березня 2016 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочала роботу експертна комісія з проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта», спеціалістів зі спеціальності 7.01010201 «Початкова освіта» і магістрів зі спеціальності 8.01010201 «Початкова освіта» (згідно з наказом МОН України №368-л від 04.03.2016).

Голова експертної комісії - Галина Сергіївна Тарасенко, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктор пед. наук, професор; члени: Федій Ольга Андріївна – завідувач кафедри початкової і дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доктор пед. наук, професор; Кандратюк Світлана Миколаївна – завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, канд.пед.наук, доцент.

16 березня 2016 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочала роботу експертна комісія з проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.010101 «Дошкільна освіта», спеціалістів зі спеціальності 7.01010101 «Дошкільна освіта» і магістрів зі спеціальності 8.01010101 «Дошкільна освіта» (згідно з наказом МОН України №367-л від 04.03.2016).

Голова експертної комісії - Танько Тетяна Петрівна, декан факультету дошкільної освіти Харківського національного педагогічного університету імені  Г.С. Сковороди, доктор пед. наук, професор; члени: Зайцева Лариса Іванівна – завідувач кафедри дошкільної освіти  Бердянського державного педагогічного університету, доктор пед. наук, професор; Газіна Ірина Олександрівна – доцент кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, канд.пед.наук, доцент.