Участь у конференції "Вплив педагогічних ідей С.Ф. Русової на інноваційний розвиток закладів освіти"

02.16.201616 лютого 2016 року

Завантажити у pdf

Доцент кафедри дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук О.В. Коваленко, Голова студентського наукового товариства Катерина Сізоненко (група ПОб - 1 -12 - 4.0д) та студентка Юлія Загоруйко (група ДОб-1-13-4.0д) взяли участь в урочистостях, присвячених 160-річчю від дня народження Софії Русової, які відбулися 16 лютого 2016 р. у Ріпкінській гімназії (Центр педагогічної спадщини С.Ф.Русової) Чернігівської обл.

Вони були учасниками церемонії відкриття першого в Україні та світі пам’ятника С.Ф.Русовій, взяли участь у науково-практичній конференції «Вплив педагогічних ідей С.Ф.Русової на інноваційний розвиток закладів освіти».