02.16.201616 лютого 2016 року

Завантажити у pdf

16 лютого 2016 року відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму/спеціальності «Дошкільна освіта».

Учасники Олімпіади ОКР «Бакалавр» виконували завдання методично-конструктивного змісту щодо моделювання гри з використанням знакового предмету та розв’язували тести.

Учасники ОКР «Магістр» працювали над аналітико-конструктивним завданням «Педагогічні максими» та презентували результати власних наукових досліджень. Відповіді студентів, учасників Олімпіади, засвідчили високий рівень володіння педагогічним інструментарієм та творчий підхід до вирішення актуальних проблем дошкільної освіти. Призові місця розподілено таким чином:

ОКР «Бакалавр»

І - Тетяна Сивопляс