I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

02.19.201618 лютого 2016 року

Завантажити у pdf форматі

18 лютого 2016 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», в якій взяли участь 48 студентів денної форми навчання ОКР «бакалавр» і «магістр».

Мета I етапу олімпіади полягала у виявленні обдарованих студентів, сприянні розвитку їхнього творчого мислення, активізації наукового пошуку щодо вирішення актуальних проблем у галузі початкової освіти. Учасникам олімпіади було запропоновано завдання, складені з урахуванням сучасних психолого-педагогічних досягнень. Їх вирішення передбачають не лише володіння теоретичними знаннями програмового навчального матеріалу, а й володіння професійними вміннями, загальною психолого-педагогічною культурою, основами педагогічної майстерності.

Члени журі об’єктивно оцінили сформованість теоретичних знань і практичних умінь учасників. Переможцями I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» стали:

ОКР «бакалавр»

I місце – Шеліган Оксана Назарівна, студентка IV курсу, групи ПОб1-12-4.0д.

II місце – Сидоренко Наталія Володимирівна, студентка IV курсу, групи ПОб1-12-4.0д.

III місце – Андрієнко Ольга Василівна, студентка IV курсу, групи ПОб1-12-4.0д.

ОКР «магістр»

I місце – Гнед Інна Володимирівна, студентка V курсу, групи ПОм1-15-2.0д.

II місце – Власик Надія Володимирівна, студентка VІ курсу, групи ПОм1-14-2.0д.

III місце – Магас Марія Борисівна, студентка VІ курсу, групи ПОм1-14-2.0д.;

Кривошей Тетяна Володимирівна, студентка VІ курсу, групи ПОм1-14-2.0д.;

Головащенко Євгенія Олександрівна, студентка VІ курсу, групи ПОм1-14-2.0д.

Усім учасникам бажаємо подальших здобутків і перемог у фахових конкурсах і змаганнях, а переможцям – творчих досягнень на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»!