Святий Отче Миколаю, ти прийди до нас із Раю!

18.12.201518 грудня 2015 року

Дарувати дітям радість – це одна з найбільш яскравих сторін професії педагога. Студенти нашого Інституту вміють радувати малечу!

18 грудня вони – наші майбутні вихователі – у тісній і щирій співпраці з бібліотекою ім. В. Маяковського провели традиційне свято до дня Святого Миколая для школярів Русанівки. Цього року пощастило учням 4-Б класу середньої загальноосвітньої школи № 182 – саме їх радо вітали костюмованою виставою. З вуст студентів-дошкільників діти почули цікаві вірші, історії і легенди про Святого Миколая, довели Чортенятку, що вони розумні, кмітливі, чемні, добрі і щирі, позмагались у веселих конкурсах та отримали солодкі подарунки – домашні смачні прянички.

Та цього разу і діти дарували усім радість. Дівчата і хлопчики приємно вразили своєю сміливістю і усім класом заспівали пісню, присвячену Миколаю-Чудотворцю. А приємним сюрпризом для усіх присутніх стало акапельне сольне виконання ще однієї пісні дівчинкою Даринкою.

Ми щиро вдячні Тетяні Анатоліївні  класному керівнику  та батькам учнів 4-Б класу за виховання ввічливих і щирих дітей.

Усіх вітаємо зі святом Святого Миколая!