Психолого-педагогічний тренінг "Використання казкотерапії у роботі педагога (за мотивами казок Бориса Грінченка)"

12.10.2015 copy10 грудня 2015 року

10 грудня 2015 року у Педагогічному інституті у межах Грінченківської декади  відбувся психолого-педагогічний тренінг "Використання казкотерапії у роботі педагога (за мотивами казок Бориса Грінченка)". У заході взяли активну участь студенти 3 курсу спеціальності "Дошкільна освіта". Під час проведення тренінгу студентами було розкрито можливості казкотерапії за мотивами творів Бориса Грінченка для розвитку творчих здібностей, моральних, інтелектуальних і вольових якостей у дітей в роботі педагога. За мотивами казок "Сірко", "Могутній комар", "Крук, велика птиця", "Риб'ячі танці" та ін. було проведено елементи психодрами, театральної постановки, лялькового театру, терапевтичного малювання та інших психорозвивальних методів, спрямованих на оптимізацію особистісного розвитку дітей і дорослих.
Модератор тренінгу: доцент кафедри педагогіки та психологі О.М.Гріньова