ВІКІ - конкурс «Словник Бориса Грінченка і сучасність»

04.12.201503 грудня 2015 року

03 грудня 2015 року в Університеті відбулося фінальне свято інтелекту, творчості, емоцій, таланту загальноуніверситетського вікі-конкурсу «Словник Бориса Грінченка і сучасність».

Це свято об’єднало всіх студентів, викладачів та науково-педагогічних працівників Університету. Робота над завданнями конкурсу сприяла згуртуванню всіх учасників освітнього процесу, опануванню і розширенню вмінь використовувати вікі-технології, пізнанню несподіваних ракурсів української мови, її милозвучності та життєдайності. Команди презентували свої інтерпретації слів "Словника Бориса Грінченка", використовуючи синтез різних видів мистецтв.

Виступ-презентацію (пуховиця, прикохати, пустодомок) нашої команди натхненно підтримували адміністрація, викладачі та студенти, дружньо вигукуючи «Педагогічний вищий клас, голосуємо за нас!».

Щиро вітаємо команду Педагогічного інституту з блискучим виступом та дякуємо за вражаючі позитивні емоції всім учасникам заходу.