Акторські студії "Є чари в тихім слові"

12.02.201502 грудня 2015 року

02 грудня 2015 р. в межах Грінченківської декади та святкування Дня Університету студентами І курсу ОКР «бакалавр» напряму підготовки «Початкова освіта» під керівництвом викладачів кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін І.Г. Сухопари, Н.О. Сінельнікової було проведено акторські студії «Є чари в тихім слові…».

Під час заходу студенти декламували вірші Бориса Грінченка (О. Богачук, Н. Жидецька, К. Реутова, А. Франкова, О. Чупіна, У. Машталяр), байки (О. Гнатюк), інсценізували оповідання для дітей «Украла» (А. Жовтолюк, А. Франкова, Т. Рябоконь, В. Панченко, І. Сидорак), представили пантоміму епізоду з життя Б. Грінченка (У. Машталяр, О. Челкак, А. Чемрат, А. Скородько, М. Базильчук), читали листи подружжя Грінченків (К. Іванова, К. Дерев’янко, Є. Кротов, В. Ковтунюк), підготували презентації (А. Литвин, Н. Остапенко) та плакати до творів (М. Бундзеляк, А. Соболь, В. Рябошапка, Л. Стефунько, В. Хлібнікова, А. Шаповалова).

На акторських студіях були присутні викладачі Педагогічного інституту: А.І. Мовчун, К.П. Нечипоренко, Ю.О. Волинець, Ю.В. Руднік.

Студенти продемонстрували своє розуміння творчості Бориса Грінченка, передали почуття, настрій творів, проявили акторські та режисерські здібності. Проведений захід допоміг студентам глибше зрозуміти внесок Бориса Дмитровича в українську культуру, побачити особистість видатного педагога не лише як талановитого педагога, але й як духовного лідера нашого Університету.