Установча конференція до педагогічної (виробничої) практики зі спеціалізації "англійська мова", "соціальне гувернерство" та без спеціалізації

11.2015 2Листопад 2015 року

Перед початком педагогічної  (виробничої)   практики  зі спеціалізації "англійська мова", "соціальне гувернерство" та без спеціалізації студентів  VІ курсу освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" денної форми навчання   груп   ПОм-1-14-2.0д  спеціальності "Початкова освіта" та ДОм-1-14-2.0д спеціальності "Дошкільна освіта" відбулася установча конференція, під час якої керівник відділу педагогічної практики Губченко Г.М.  проінформувала студентів про зміст наказу про проходження практики, надала загальні інструктивно-методичні поради, а керівники практики - Котенко О.В., Соломаха А.В., Кошарна Н.В., Петрик Л.В., Ситник О.І., Порядченко Л.А., Пушкарьова Т.Е., Данієлян А.Я., Голота Н.М. - ґрунтовно та детально ознайомили зі змістом та завданнями практики.